MXPLAD36KP75A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP75A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 75V 121V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP75A.pdf
  • Viesti
MXPLAD36KP75A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP75A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 75V 121V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1174 pcs Tietolomake MXPLAD36KP75A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 75V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 121V
Jännite - erittely (min) 83.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 298A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD36KP64CAE3
MXPLAD36KP64CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 64V 103V PLAD
Varastossa: 992 pcs
ladata: MXPLAD36KP64CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP75AE3
MXPLAD36KP75AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 75V 121V PLAD