MXRT100KP54A
MicrosemiMicrosemi
MXRT100KP54A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXRT100KP54A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 106V CASE 5A
lomakkeissa: MXRT100KP54A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXRT100KP54A: n tekniset tiedot
Osa numero MXRT100KP54A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 106V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1342 pcs Tietolomake MXRT100KP54A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 106V
Jännite - erittely (min) 60V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 100000W (100kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-13763
1086-13763-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole