MXSMBG170A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG170A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBG170A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO215AA
lomakkeissa: MXSMBG170A.pdf
  • Viesti
MXSMBG170A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBG170A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4002 pcs Tietolomake MXSMBG170A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Jännite - erittely (min) 189V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Muut nimet 1086-13851
1086-13851-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.2A Kapasitanssi @ Taajuus -