MXSMBG24A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG24A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBG24A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA
lomakkeissa: MXSMBG24A.pdf
  • Viesti
MXSMBG24A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBG24A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4426 pcs Tietolomake MXSMBG24A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 38.9V
Jännite - erittely (min) 26.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Muut nimet 1086-13871
1086-13871-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMBG22AE3
MXSMBG22AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
Varastossa: 3303 pcs
ladata: MXSMBG22AE3.pdf
RFQ
MXSMBG20CAE3
MXSMBG20CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA
Varastossa: 3822 pcs
ladata: MXSMBG20CAE3.pdf
RFQ
MXSMBG24AE3
MXSMBG24AE3
Kuvaus: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA