MXSMBG40CA
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG40CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBG40CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA
lomakkeissa: MXSMBG40CA.pdf
  • Viesti
MXSMBG40CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBG40CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3758 pcs Tietolomake MXSMBG40CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Jännite - erittely (min) 44.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Muut nimet 1086-13907
1086-13907-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMBG40AE3
MXSMBG40AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA
Varastossa: 3332 pcs
ladata: MXSMBG40AE3.pdf
RFQ
MXSMBG43CAE3
MXSMBG43CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AA
Varastossa: 4609 pcs
ladata: MXSMBG43CAE3.pdf
RFQ
MXSMBG40CAE3
MXSMBG40CAE3