MXSMBG85CA
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG85CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBG85CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO215AA
lomakkeissa: MXSMBG85CA.pdf
  • Viesti
MXSMBG85CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBG85CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4128 pcs Tietolomake MXSMBG85CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Muut nimet 1086-13983
1086-13983-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMBG8.5AE3
MXSMBG8.5AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA
Varastossa: 3803 pcs
ladata: MXSMBG8.5AE3.pdf
RFQ
MXSMBG8.5CA
MXSMBG8.5CA
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 3811 pcs
ladata: MXSMBG8.5CA.pdf
RFQ
MXSMBG9.0A
MXSMBG9.0A
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AA
ladata: MXSMBG9.0A.pdf
MXSMBG9.0CAE3
MXSMBG9.0CAE3
ladata: MXSMBG9.0CAE3.pdf
MXSMBG8.5CAE3
MXSMBG8.5CAE3