MXSMBJ15AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ15AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ15AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ15AE3.pdf
  • Viesti
MXSMBJ15AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ15AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3622 pcs Tietolomake MXSMBJ15AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 16.7V
Jännite - erittely (min) 15V Jännite - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 24A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14034
1086-14034-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMBJ15AE3
Kuvaus TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.4V