MXSMBJ78A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ78A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMBJ78A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 78V 126V DO214AA
lomakkeissa: MXSMBJ78A.pdf
  • Viesti
MXSMBJ78A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMBJ78A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 78V 126V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4644 pcs Tietolomake MXSMBJ78A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 78V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Jännite - erittely (min) 86.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-14163
1086-14163-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.7A Kapasitanssi @ Taajuus -