MXSMCG18A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCG18A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO215AB
lomakkeissa: MXSMCG18A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXSMCG18A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCG18A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4784 pcs Tietolomake MXSMCG18A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 20V
Jännite - erittely (min) 18V Jännite - Breakdown SMCG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 51.4A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14275
1086-14275-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMCG18A
Kuvaus TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2V