MXSMCG22AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCG22AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AB
lomakkeissa: MXSMCG22AE3.pdf
  • Viesti
MXSMCG22AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCG22AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4739 pcs Tietolomake MXSMCG22AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Jännite - erittely (min) 22V Jännite - Breakdown SMCG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 42.2A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14284
1086-14284-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMCG22AE3
Kuvaus TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.5V