MXSMCG85AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCG85AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB
lomakkeissa: MXSMCG85AE3.pdf
  • Viesti
MXSMCG85AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCG85AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4707 pcs Tietolomake MXSMCG85AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 94.4V
Jännite - erittely (min) 85V Jännite - Breakdown SMCG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 10.4A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14388
1086-14388-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMCG85AE3
Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 137V