MXSMCGLCE7.5AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCGLCE7.5AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
lomakkeissa: MXSMCGLCE7.5AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXSMCGLCE7.5AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCGLCE7.5AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4990 pcs Tietolomake MXSMCGLCE7.5AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 8.33V
Jännite - erittely (min) 7.5V Jännite - Breakdown SMCG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 100A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14470
1086-14470-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMCGLCE7.5AE3
Kuvaus TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.9V
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMCGLCE75A
MXSMCGLCE75A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Varastossa: 4991 pcs
ladata: MXSMCGLCE75A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE7.0AE3
MXSMCGLCE7.0AE3
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 7VWM 12VC DO215AB
Varastossa: 4996 pcs
ladata: MXSMCGLCE7.0AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE75AE3
MXSMCGLCE75AE3
valmistajat: Microsemi