MXSMCJ26AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ26AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMCJ26AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
lomakkeissa: MXSMCJ26AE3.pdf
  • Viesti
MXSMCJ26AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMCJ26AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4689 pcs Tietolomake MXSMCJ26AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 28.9V
Jännite - erittely (min) 26V Jännite - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 35.6A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-14562
1086-14562-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMCJ26AE3
Kuvaus TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.1V