MXSMLG120AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLG120AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 120V 193V DO215AB
lomakkeissa: MXSMLG120AE3.pdf
  • Viesti
MXSMLG120AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLG120AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 120V 193V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5135 pcs Tietolomake MXSMLG120AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 120V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 193V
Jännite - erittely (min) 133V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14772
1086-14772-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.6A Kapasitanssi @ Taajuus -