MXSMLG18A
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLG18A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
lomakkeissa: MXSMLG18A.pdf
  • Viesti
MXSMLG18A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLG18A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5999 pcs Tietolomake MXSMLG18A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 18V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 29.2V
Jännite - erittely (min) 20V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14815
1086-14815-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLG18CA
MXSMLG18CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Varastossa: 5583 pcs
ladata: MXSMLG18CA.pdf
RFQ
MXSMLG170CA
MXSMLG170CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Varastossa: 5666 pcs
ladata: MXSMLG170CA.pdf
RFQ
MXSMLG18AE3
MXSMLG18AE3