MXSMLG54CA
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLG54CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
lomakkeissa: MXSMLG54CA.pdf
  • Viesti
MXSMLG54CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLG54CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5538 pcs Tietolomake MXSMLG54CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Jännite - erittely (min) 60V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-14877
1086-14877-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34.4A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLG51A
MXSMLG51A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
Varastossa: 5346 pcs
ladata: MXSMLG51A.pdf
RFQ
MXSMLG51CA
MXSMLG51CA
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 5650 pcs
ladata: MXSMLG51CA.pdf
RFQ
MXSMLG54CAE3
MXSMLG54CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB