MXSMLG85A
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLG85A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO215AB
lomakkeissa: MXSMLG85A.pdf
  • Viesti
MXSMLG85A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLG85A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5834 pcs Tietolomake MXSMLG85A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14927
1086-14927-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLG8.0CAE3
MXSMLG8.0CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
Varastossa: 5676 pcs
ladata: MXSMLG8.0CAE3.pdf
RFQ
MXSMLG8.5CA
MXSMLG8.5CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Varastossa: 5453 pcs
ladata: MXSMLG8.5CA.pdf
RFQ
MXSMLG8.5AE3
MXSMLG8.5AE3