MXSMLJ36CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ36CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ36CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ36CA.pdf
  • Viesti
MXSMLJ36CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ36CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5687 pcs Tietolomake MXSMLJ36CA.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 40V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 36V Jännite - Breakdown DO-214AB
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 51.6A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-15033
1086-15033-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMLJ36CA
Kuvaus TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.1V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ36AE3
MXSMLJ36AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB