MXSMLJ85A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ85A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ85A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ85A.pdf
  • Viesti
MXSMLJ85A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ85A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5316 pcs Tietolomake MXSMLJ85A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-15111
1086-15111-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ8.5CA
MXSMLJ8.5CA
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
Varastossa: 4650 pcs
ladata: MXSMLJ8.5CA.pdf
RFQ
MXSMLJ9.0A
MXSMLJ9.0A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Varastossa: 4499 pcs
ladata: MXSMLJ9.0A.pdf
RFQ
MXSMLJ85AE3
MXSMLJ85AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
ladata: MXSMLJ85AE3.pdf
Kuvaus: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
ladata: MXSMLJ85CA.pdf
MXSMLJ8.5AE3
MXSMLJ8.5AE3
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB