SM100PQ-ACTEL
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM100PQ-ACTEL
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus ADAPTER MODULE ANTIFUSE 100QFP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 105 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 105 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SM100PQ-ACTEL: n tekniset tiedot
Osa numero SM100PQ-ACTEL Valmistaja Microsemi
Kuvaus ADAPTER MODULE ANTIFUSE 100QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 105 pcs Tietolomake
Sarja - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Moduuli / Board Type Socket Adapter Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SM102031003JE
SM102031003JE
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 100K OHM 1W 5% RADIAL