SMBG12CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMBG12CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA
lomakkeissa: SMBG12CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SMBG12CA: n tekniset tiedot
Osa numero SMBG12CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2999 pcs Tietolomake SMBG12CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V
Jännite - erittely (min) 13.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-215AA (SMBG) Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Muut nimet Q813993 Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A