SMBJ15CA
MicrosemiMicrosemi
SMBJ15CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMBJ15CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
lomakkeissa: SMBJ15CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SMBJ15CA: n tekniset tiedot
Osa numero SMBJ15CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6692 pcs Tietolomake SMBJ15CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Jännite - erittely (min) 16.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet SMBJ15CA-TRE3
SMBJ15CAMSTR
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Perusosan osanumero SMBJ Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMBJ15CA-13-F
SMBJ15CA-13-F
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Varastossa: 970615 pcs
ladata: SMBJ15CA-13-F.pdf
RFQ
SMBJ15CA
SMBJ15CA
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Varastossa: 170260 pcs
ladata: SMBJ15CA.pdf
RFQ
SMBJ15CA
SMBJ15CA
valmistajat: Bourns, Inc.
ladata: SMBJ15CA.pdf
SMBJ15CA M4G
SMBJ15CA M4G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
ladata: SMBJ15CA M4G.pdf
SMBJ15C-E3/5B
SMBJ15C-E3/5B
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AA
ladata: SMBJ15C-E3/5B.pdf
SMBJ15CA-13
SMBJ15CA-13
ladata: SMBJ15CA-13.pdf
SMBJ15CA
SMBJ15CA
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
ladata: SMBJ15CA.pdf
SMBJ15C-E3/52
SMBJ15C-E3/52
ladata: SMBJ15C-E3/52.pdf
SMBJ15ATR
SMBJ15ATR
valmistajat: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
ladata: SMBJ15ATR.pdf
SMBJ15CA R5G
SMBJ15CA R5G
ladata: SMBJ15CA R5G.pdf
SMBJ15C
SMBJ15C
Kuvaus: TVS DIODE 15V 25.62V DO214AA
ladata: SMBJ15C.pdf
SMBJ15AHR5G
SMBJ15AHR5G
ladata: SMBJ15AHR5G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna