SMDA15E3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMDA15E3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 24V 8SO
lomakkeissa: SMDA15E3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SMDA15E3: n tekniset tiedot
Osa numero SMDA15E3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4234 pcs Tietolomake SMDA15E3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24V
Jännite - erittely (min) 16.7V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja TVSarray™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet SMDA15E3MSTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 140pF @ 1MHz