SMLJ170CA
MicrosemiMicrosemi
SMLJ170CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMLJ170CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO214AB
lomakkeissa: SMLJ170CA.pdf
  • Viesti
SMLJ170CA: n tekniset tiedot
Osa numero SMLJ170CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5427 pcs Tietolomake SMLJ170CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Jännite - erittely (min) 189V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 300W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet Q2873778
SMLJ170CA-ND
SMLJ170CAE3MSTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A