UATM30M2C
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UATM30M2C
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IC RF AMP 40MHZ-30GHZ
lomakkeissa: UATM30M2C.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 521 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
UATM30M2C: n tekniset tiedot
Osa numero UATM30M2C Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC RF AMP 40MHZ-30GHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 521 pcs Tietolomake UATM30M2C.pdf
Jännite - Supply 5V Test Frequency 30GHz
Sarja - RF Tyyppi -
P1dB 17dBm Noise Kuva 5.5dB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Saada 18dB Taajuus 40MHz ~ 30GHz
Yksityiskohtainen kuvaus RF Amplifier IC 40MHz ~ 30GHz Nykyinen - Supply -