UFT20140D
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UFT20140D
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 400V 100A
lomakkeissa: UFT20140D.pdf
  • Viesti
UFT20140D: n tekniset tiedot
Osa numero UFT20140D Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 400V 100A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4212 pcs Tietolomake UFT20140D.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.25V @ 100A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package Module Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 70ns
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Asennustyyppi Screw Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Series Connection Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 400V 100A Screw Mount Module
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100A