1269AS-H-R47M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1269AS-H-R47M=P2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1269AS-H-R47M=P2
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 3.5A 46 MOHM SMD
lomakkeissa: 1269AS-H-R47M=P2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
1269AS-H-R47M=P2: n tekniset tiedot
Osa numero 1269AS-H-R47M=P2 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus FIXED IND 470NH 3.5A 46 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 757188 pcs Tietolomake 1269AS-H-R47M=P2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
suojaus Shielded Sarja DFE252010C
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet 490-10579-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 46 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 46 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.5A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1269AS-H-3R3M=P2
1269AS-H-3R3M=P2
valmistajat: Murata Electronics
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 1.5A 228 MOHM
Varastossa: 204874 pcs
ladata: 1269AS-H-3R3M=P2.pdf
RFQ
1269AS-H-6R8M=P2
1269AS-H-6R8M=P2
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 1.1A 516 MOHM
Varastossa: 600100 pcs
ladata: 1269AS-H-6R8M=P2.pdf
RFQ
126A
126A
valmistajat: Hammond Manufacturing
Kuvaus: TRANSFORMER 4W 20HZ-20KHZ
ladata: 126A.pdf
126D
126D
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: TST VOLT HI LO
ladata:
126C
126C