1277AS-H-R47M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1277AS-H-R47M=P2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1277AS-H-R47M=P2
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 3.7A 31 MOHM SMD
lomakkeissa: 1277AS-H-R47M=P2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
1277AS-H-R47M=P2: n tekniset tiedot
Osa numero 1277AS-H-R47M=P2 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus FIXED IND 470NH 3.7A 31 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 537484 pcs Tietolomake 1277AS-H-R47M=P2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Shielded Sarja DFE322512C
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet 490-10596-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 31 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 31 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.7A Nykyinen - värikylläisyys 4.7A