1286AS-H-R47M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1286AS-H-R47M=P2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1286AS-H-R47M=P2
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 3.4A 52 MOHM SMD
lomakkeissa: 1286AS-H-R47M=P2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
1286AS-H-R47M=P2: n tekniset tiedot
Osa numero 1286AS-H-R47M=P2 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus FIXED IND 470NH 3.4A 52 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 564372 pcs Tietolomake 1286AS-H-R47M=P2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 0806 (2016 Metric) Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
suojaus Shielded Sarja DFE201612C
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0806 (2016 Metric)
Muut nimet 490-10606-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.4A 52 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 52 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.4A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1286AS-H-1R5M=P2
1286AS-H-1R5M=P2
valmistajat: Murata Electronics
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2A 114 MOHM SMD
Varastossa: 220431 pcs
ladata: 1286AS-H-1R5M=P2.pdf
RFQ
valmistajat: Weidmuller
Kuvaus: NETWORK SWITCH-MANAGED 18 PORT
Varastossa: 38 pcs
ladata: 1286990000.pdf
RFQ
1287-ST
1287-ST
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: CONN QC TAB 0.250 SOLDER
Varastossa: 458917 pcs
ladata: 1287-ST.pdf
valmistajat: Weidmuller
Kuvaus: NETWORK SWITCH-MANAGED 10 PORT
Varastossa: 59 pcs
ladata: 1286940000.pdf
Varastossa: 31 pcs
Varastossa: 47 pcs
1286AS-H-1R0M=P2
1286AS-H-1R0M=P2
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.5A 82 MOHM SMD
ladata: 1286AS-H-1R0M=P2.pdf
1286AS-H-2R2M=P2
1286AS-H-2R2M=P2
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1.6A 192 MOHM
ladata: 1286AS-H-2R2M=P2.pdf
Kuvaus: NETWORK SWITCH-MANAGED 9 PORT
Varastossa: 30 pcs
Varastossa: 31 pcs
1287
valmistajat: Adafruit
Kuvaus: 10.1 DISPLAY HDMI/VGA/NTSC/PAL
Varastossa: 669 pcs
1287
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna