AS-M15SA-R
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AS-M15SA-R
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus MAGNETIC SWITCH 4DFN
lomakkeissa:
  • Viesti
AS-M15SA-R: n tekniset tiedot
Osa numero AS-M15SA-R Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus MAGNETIC SWITCH 4DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4412 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.6 V ~ 6 V Testaa kunto -40°C ~ 85°C
teknologia Magnetoresistive Sarja -
Sensing Range 2.2mT Trip, 0.5mT Release Polarisaatio -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 4-VFDFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi - Muut nimet 490-5757-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Switch Magnetoresistive
Nykyinen - Supply (Max) 3µA Nykyinen - Output (Max) -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AS-MLV-P
AS-MLV-P
valmistajat: ams
Kuvaus: AS-MLV-P MODULE LF PCB TRA
Varastossa: 7221 pcs
ladata: AS-MLV-P.pdf
RFQ
AS-M15SAH-R
AS-M15SAH-R
valmistajat: Murata Electronics
Kuvaus: MAGNETIC SWITCH 4DFN
Varastossa: 6704 pcs
ladata:
RFQ
AS-SO34
AS-SO34
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MCU BOARD ADAPTER SO-34 ST7
ladata: AS-SO34.pdf
AS-ISP-ST7
AS-ISP-ST7
valmistajat: Phyton, Inc.
Kuvaus: ISP CABLE ADAPTER 14-PIN HEADER
ladata:
AS-M15TAN-R
AS-M15TAN-R
Kuvaus: MAGNETIC SWITCH SOT23-3
AS-M15KAH-R
AS-M15KAH-R
Kuvaus: MAGNETIC SWITCH 4DFN
AS-ISP-EPM
AS-ISP-EPM
valmistajat: Phyton, Inc.
Kuvaus: ADPT CHIPPROG-ISP BH14/BH10 SPEC
ladata: AS-ISP-EPM.pdf
AS-MLV-P2
AS-MLV-P2
valmistajat: ams
Kuvaus: MOD MEMS GAS SENSOR VOC TO39
ladata: AS-MLV-P2.pdf
AS-ISP-NEC
AS-ISP-NEC
Kuvaus: ISP CABLE ADAPTER 16-PIN HEADER
AS-ISP-MSP430
AS-ISP-MSP430
Kuvaus: UNIVERSAL ISP CABLE-ADAPTER
AS-M15KA-R
AS-M15KA-R
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna