#B953AS-331M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
#B953AS-331M=P3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: #B953AS-331M=P3
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND
lomakkeissa: #B953AS-331M=P3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
#B953AS-331M=P3: n tekniset tiedot
Osa numero #B953AS-331M=P3 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus FIXED IND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 128990 pcs Tietolomake #B953AS-331M=P3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
suojaus Shielded Sarja -
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 490-14111-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.268" (6.80mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Wirewound Inductor 830mA 495 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 495 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 830mA Nykyinen - värikylläisyys 830mA