CFUKG455KD4A-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CFUKG455KD4A-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFUKG455KD4A-R0
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus CERM FILTER 455 KHZ
lomakkeissa: CFUKG455KD4A-R0.pdf
  • Viesti
CFUKG455KD4A-R0: n tekniset tiedot
Osa numero CFUKG455KD4A-R0 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CERM FILTER 455 KHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5701 pcs Tietolomake CFUKG455KD4A-R0.pdf
Koko / Dimension 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) Sarja CFUKF
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 3-SMD, J-Lead
Muut nimet 490-7741-6 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 5 (48 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.157" (4.00mm)