CSTCE12M0G15L99-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE12M0G15L99-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSTCE12M0G15L99-R0
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus CER RES 12.0000MHZ 33PF SMD
lomakkeissa: 1.CSTCE12M0G15L99-R0.pdf2.CSTCE12M0G15L99-R0.pdf3.CSTCE12M0G15L99-R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CSTCE12M0G15L99-R0: n tekniset tiedot
Osa numero CSTCE12M0G15L99-R0 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CER RES 12.0000MHZ 33PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Tyyppi Ceramic Koko / Dimension 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Sarja CERALOCK® CSTCE Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 3-SMD, No Lead Muut nimet 490-7848-2
CSTCE12M0G15L99-R0-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.031" (0.79mm) Taajuussietoisuus ±0.1%
taajuus vakaus ±0.08% Taajuus 12MHz
ominaisuudet Built in Capacitor Yksityiskohtainen kuvaus 12MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF ±0.08% 0°C ~ 70°C Surface Mount
kapasitanssi 33pF