CSTCE16M0V53C-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE16M0V53C-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSTCE16M0V53C-R0
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus CER RES 16.0000MHZ 15PF SMD
lomakkeissa: 1.CSTCE16M0V53C-R0.pdf2.CSTCE16M0V53C-R0.pdf3.CSTCE16M0V53C-R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CSTCE16M0V53C-R0: n tekniset tiedot
Osa numero CSTCE16M0V53C-R0 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CER RES 16.0000MHZ 15PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Tyyppi Ceramic Koko / Dimension 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Sarja CERALOCK® CSTCE Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 3-SMD, No Lead Muut nimet 490-7852-2
CSTCE16M0V53C-R0-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.031" (0.79mm) Taajuussietoisuus ±0.5%
taajuus vakaus ±0.15% Taajuus 16MHz
ominaisuudet Built in Capacitor Yksityiskohtainen kuvaus 16MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.15% -40°C ~ 125°C Surface Mount
kapasitanssi 15pF