DFE201612PD-R47M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE201612PD-R47M=P2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DFE201612PD-R47M=P2
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 3.2A 32MOHM SMD
lomakkeissa: DFE201612PD-R47M=P2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
DFE201612PD-R47M=P2: n tekniset tiedot
Osa numero DFE201612PD-R47M=P2 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus FIXED IND 470NH 3.2A 32MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 355107 pcs Tietolomake DFE201612PD-R47M=P2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 0806 Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
suojaus Shielded Sarja DFE201612P
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0806 (2016 Metric)
Muut nimet 490-18076-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 32 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3.2A
Nykyinen - värikylläisyys 3.8A