DFE252012F-R47M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE252012F-R47M=P2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DFE252012F-R47M=P2
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 4.9A 23 MOHM
lomakkeissa: DFE252012F-R47M=P2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
DFE252012F-R47M=P2: n tekniset tiedot
Osa numero DFE252012F-R47M=P2 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus FIXED IND 470NH 4.9A 23 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 397013 pcs Tietolomake DFE252012F-R47M=P2.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
suojaus Shielded Sarja DFE252012F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet 490-13049-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Inductor 4.9A 23 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.9A Nykyinen - värikylläisyys 7.4A