FDSD0420D-R68M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
FDSD0420D-R68M=P3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FDSD0420D-R68M=P3
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 6.5A 22 MOHM
lomakkeissa: FDSD0420D-R68M=P3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
FDSD0420D-R68M=P3: n tekniset tiedot
Osa numero FDSD0420D-R68M=P3 Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus FIXED IND 680NH 6.5A 22 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 92717 pcs Tietolomake FDSD0420D-R68M=P3.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm) suojaus Shielded
Sarja FDS0420 Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 490-13174-1
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Metal
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 680nH Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Shielded Inductor 6.5A 22 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Nykyinen arvostelu 6.5A
Nykyinen - värikylläisyys 11A