NTE0303MC-R
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
NTE0303MC-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NTE0303MC-R
Valmistaja / merkki: Murata Power Solutions
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
lomakkeissa: NTE0303MC-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
NTE0303MC-R: n tekniset tiedot
Osa numero NTE0303MC-R Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12998 pcs Tietolomake NTE0303MC-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 2.97V Jännite - tulo (Max) 3.63V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.50" L x 0.30" W x 0.26" H (12.7mm x 7.6mm x 6.6mm)
Sarja NTE Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 14-SMD Module, 8 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 73% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Nykyinen - Output (Max) 303mA Ohjaustoiminnot -
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
NTE0503MC
NTE0503MC
valmistajat: Murata Power Solutions
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Varastossa: 11939 pcs
ladata: NTE0503MC.pdf
RFQ