FR02FC16P-R
NKK SwitchesNKK Switches
FR02FC16P-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FR02FC16P-R
Valmistaja / merkki: NKK Switches
Tuotteen Kuvaus SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
lomakkeissa: FR02FC16P-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
FR02FC16P-R: n tekniset tiedot
Osa numero FR02FC16P-R Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44140 pcs Tietolomake FR02FC16P-R.pdf
Pestävä No Voltage Rating 5VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja FR02
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 360-2210-2
FR02FC16PR
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 10,000 Steps
Pituus 0.393" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.154" (3.90mm) ominaisuudet -
Sähköinen Life 10,000 Steps Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenotto Finish Gold Piiri Hexadecimal Complement
Body Material Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Actuator Type Rotary for Tool
toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FR02FR10P-S
FR02FR10P-S
valmistajat: NKK Switches
Kuvaus: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Varastossa: 27958 pcs
ladata: FR02FR10P-S.pdf
RFQ
FR02FC16P
FR02FC16P
valmistajat: NKK Switches
Kuvaus: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V