UB215SKW036G-3JB
NKK SwitchesNKK Switches
UB215SKW036G-3JB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UB215SKW036G-3JB
Valmistaja / merkki: NKK Switches
Tuotteen Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
lomakkeissa: UB215SKW036G-3JB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
UB215SKW036G-3JB: n tekniset tiedot
Osa numero UB215SKW036G-3JB Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4326 pcs Tietolomake UB215SKW036G-3JB.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tyyppi Standard, Illuminated päättyminen Style PC Pin
kytkin Toiminta On-Mom Sarja UB2
Paneeli Leikkaus Mitat - Pakkaus Bulk
Muut nimet UB215SKW036G-3JB-RO
UB215SKW036G-3JB-RO-ND
UB215SKW036G3JB
Käyttölämpötila -25°C ~ 50°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 1,000,000 Cycles Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) 3.6 VDC
Valaistus tyyppi, Color LED, Blue ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Nykyinen arvostelu 5A (AC/DC) Väri - Toimilaitteen / Cap Clear (White Filter/Diffuser)
Piiri SPDT Actuator Type Square, Button
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UB215SKW03N-4JC
UB215SKW03N-4JC
valmistajat: NKK Switches
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
Varastossa: 10933 pcs
ladata: UB215SKW03N-4JC.pdf
RFQ
UB215SKW036G
UB215SKW036G
valmistajat: NKK Switches