YB215CWCKW01-5D12-EB
Tuote-esittely
Osa numero: YB215CWCKW01-5D12-EB
Valmistaja / merkki: NKK Switches
Tuotteen Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
lomakkeissa: YB215CWCKW01-5D12-EB.pdf
  • Viesti
YB215CWCKW01-5D12-EB: n tekniset tiedot
Osa numero YB215CWCKW01-5D12-EB Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3584 pcs Tietolomake YB215CWCKW01-5D12-EB.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tyyppi Standard, Illuminated päättyminen Style Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
kytkin Toiminta On-Mom Sarja YB2
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 22.00mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -25°C ~ 50°C Asennustyyppi Panel Mount, Front
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 1,000,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Valaistus Voltage (Nimellinen) 12 VDC Valaistus tyyppi, Color LED, Amber
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals Sähköinen Life 100,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Nykyinen arvostelu 3A (AC/DC)