MC68360ZP25VLR2
NXP Semiconductors / Freescale
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MC68360ZP25VLR2
Valmistaja / merkki: NXP Semiconductors / Freescale
Tuotteen Kuvaus IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MC68360ZP25VLR2: n tekniset tiedot
Osa numero MC68360ZP25VLR2 Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5252 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.3V USB -
Toimittaja Device Package 357-PBGA (25x25) Nopeus 25MHz
Sarja M683xx Turvallisuusominaisuudet -
SATA - RAM-ohjaimet DRAM
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 357-BGA
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 32-Bit
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Graafinen kiihdytys No Ethernet 10 Mbps (1)
Näyttö- ja liitäntäohjaimet - Yksityiskohtainen kuvaus CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)