MSC8152SVT1000B
NXP Semiconductors / Freescale
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSC8152SVT1000B
Valmistaja / merkki: NXP Semiconductors / Freescale
Tuotteen Kuvaus IC PROCESSOR DUAL DGTL 783FCBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
MSC8152SVT1000B: n tekniset tiedot
Osa numero MSC8152SVT1000B Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC PROCESSOR DUAL DGTL 783FCBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6467 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 2.50V Jännite - Core 1.00V
Tyyppi SC3850 Dual Core Toimittaja Device Package 783-FCPBGA (29x29)
Sarja StarCore Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 783-BBGA, FCBGA Käyttölämpötila 0°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 576kB Haihtumaton muisti ROM (96 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
kello Hinta 1GHz Perusosan osanumero MSC8152