SPCB00790-5-RMM-915L
NearsonNearson
SPCB00790-5-RMM-915L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPCB00790-5-RMM-915L
Valmistaja / merkki: Nearson
Tuotteen Kuvaus RF ANT 915MHZ MMCX ADH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
SPCB00790-5-RMM-915L: n tekniset tiedot
Osa numero SPCB00790-5-RMM-915L Valmistaja Nearson
Kuvaus RF ANT 915MHZ MMCX ADH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7186 pcs Tietolomake
VSWR - päättyminen Connector, MMCX
Sarja - Return Loss -
Pakkaus Bulk Muut nimet 730-1029
SPCB007905RMM915L
Lukumäärä Bands 1 Asennustyyppi Adhesive
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Korkeus (Max) -
Saada - Taajuusalue -
Taajuusryhmä UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 915MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 915MHz RF Antenna Connector, MMCX Adhesive
Sovellukset - antennin tyyppi -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SPCM-AQ4C-IO
SPCM-AQ4C-IO
valmistajat: Excelitas Technologies
Kuvaus: INTERFACE CARD, 4 CHANNEL, FOR S
Varastossa: 218 pcs
ladata: SPCM-AQ4C-IO.pdf
RFQ
SPC8P-204
SPC8P-204
valmistajat: Bel
Kuvaus: SIZE 8 TWINAX PIN JACK
Varastossa: 1985 pcs
ladata:
RFQ
SPC80048 NC196
SPC80048 NC196
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: HEATSHRINK .8" PO BLACK 12"