F751C107KCC
NichiconNichicon
F751C107KCC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F751C107KCC
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP TANT 100UF 16V 10% 2812
lomakkeissa: F751C107KCC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
F751C107KCC: n tekniset tiedot
Osa numero F751C107KCC Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT 100UF 16V 10% 2812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18142 pcs Tietolomake F751C107KCC.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Rated 16V
Tyyppi Conformal Coated Toleranssi 100µF
Surface Mount Land Koko - Toimittaja Device Package C
Koko / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm) Sarja F75, Frameless™
RoHS-tila Cut Tape (CT) Polarisaatio 2812 (7132 Metric)
Muut nimet 493-4083-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero F751C107KCC Lifetime @ Temp. 220 mOhm
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm) ominaisuudet General Purpose
Laajennettu kuvaus 100µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2812 (7132 Metric) 220 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Kuvaus CAP TANT 100UF 16V 10% 2812 Sovellukset -