LAQ2D331MELZ30
NichiconNichicon
LAQ2D331MELZ30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LAQ2D331MELZ30
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.LAQ2D331MELZ30.pdf2.LAQ2D331MELZ30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
LAQ2D331MELZ30: n tekniset tiedot
Osa numero LAQ2D331MELZ30 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24663 pcs Tietolomake 1.LAQ2D331MELZ30.pdf2.LAQ2D331MELZ30.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja LAQ Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-7605
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF