LDM2G151MERYGA
NichiconNichicon
Nichicon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDM2G151MERYGA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: LDM2G151MERYGA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
LDM2G151MERYGA: n tekniset tiedot
Osa numero LDM2G151MERYGA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23807 pcs Tietolomake LDM2G151MERYGA.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja LDM Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6731A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose