LGJ2C151MELY
NichiconNichicon
Nichicon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGJ2C151MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V SNAP
lomakkeissa: 1.LGJ2C151MELY.pdf2.LGJ2C151MELY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
LGJ2C151MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LGJ2C151MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44679 pcs Tietolomake 1.LGJ2C151MELY.pdf2.LGJ2C151MELY.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja LGJ Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LGJ12575TS-5R6N6R3-H
LGJ12575TS-5R6N6R3-H
valmistajat: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 6.3A 11.6 MOHM
Varastossa: 10415 pcs
ladata: LGJ12575TS-5R6N6R3-H.pdf
RFQ
LGJ2C151MELY15
LGJ2C151MELY15
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 160V SNAP