LGJ2E331MELB20
NichiconNichicon
LGJ2E331MELB20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGJ2E331MELB20
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: 1.LGJ2E331MELB20.pdf2.LGJ2E331MELB20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
LGJ2E331MELB20: n tekniset tiedot
Osa numero LGJ2E331MELB20 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34424 pcs Tietolomake 1.LGJ2E331MELB20.pdf2.LGJ2E331MELB20.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja LGJ Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose