LGJ2F560MELY
NichiconNichicon
LGJ2F560MELY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGJ2F560MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 315V SNAP
lomakkeissa: 1.LGJ2F560MELY.pdf2.LGJ2F560MELY.pdf3.LGJ2F560MELY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
LGJ2F560MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LGJ2F560MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 315V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44811 pcs Tietolomake 1.LGJ2F560MELY.pdf2.LGJ2F560MELY.pdf3.LGJ2F560MELY.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja LGJ Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 543.4A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset General Purpose